Rotamapper

Hastane Durağı

Durak No: 81043

Bu durak için yayımlanmış sefer saati bulunmuyor. Duraktan geçen hatlar ve durağın harita konumu aşağıdadır.

Akçakoca Hastane Durağı'ndan 2 toplu taşıma hattı (01, 04) geçmektedir.

01 Otobüs Hattı — Terminal Durağı yönü

04 Otobüs Hattı — Hastane Durağı yönü

Yakındaki duraklar

Hastane Durağı Ulaşım ve Sefer Rehberi

Akçakoca toplu taşıma ağı içerisinde 81043 durak numarasıyla yer alan Hastane Durağı, bölgenin önemli geçiş noktalarından biridir. Bu duraktan toplam 2 farklı hat (01, 04) geçmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Hastane Durağı'ndan hangi otobüs hatları geçiyor?

Hastane Durağı'ndan geçen hatlar: 01, 04. Bu durak için yayımlanmış sefer saati bulunmuyor.

Akçakoca'daki tüm duraklar · tüm hatlar

https://rotamapper.com/akcakoca/durak/81043-hastane-duragi